Dodaj tu swój tekst nagłówka

BRAMY

Bramy garażowe

Obecnie na rynku dostępny jest ogromny wybór bram garażowych, które łączą w sobie wiele elementów, takich jak funkcjonalność, bezpieczeństwo, wygoda. Mnogość opcji do wyboru pozwala na dopasowanie odpowiedniej bramy garażowej do każdych, nawet tych najtrudniejszych warunków montażowych.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy garażowe zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zabierają miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać samochód na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

Barmy uchylne

Garażowe bramy uchylne przeznaczone do montażu w budynkach gospodarczych oraz zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej. Łatwa obsługa bramy zapewnia komfort użytkowania i niezawodne działanie na długie lata.

Bramy roletowe

Bramy roletowe stanowią idealne rozwiązanie zabezpieczenia wjazdu w pomieszczeniach gospodarczych. Bramy te równie dobrze sprawdzą się w budynkach o zabudowie jednorodzinnej. Brama roletowa działa na podobnej zasadzie, jak roleta okienna – płat roluje się wokół wału w napędzie.

Bramy przesuwne do każdego rodzaju ogrodzenia

W naszej ofercie znajdziesz bramy samonośne przesuwne w wersji ręcznej oraz z zamontowaną automatyką. W ofercie posiadamy szeroki zakres rozmiarów z wypełnieniem kształtownikami stalowymi lub prętami.

Wytrzymałość na wiele lat

Oferujemy bramy przesuwne wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz pokryte powłokami zabezpieczającymi.

Wysoki komfort użytkowania

Konstrukcja samonośna umieszczona jest na fundamencie za pomocą śrub fundamentowych. Całość gwarantuje cichą i płynną pracę.

Duży wybór wzorów

Znajdziesz u nas duży wybór wzorów – zarówno nowoczesnych, jak i stylowych, które z łatwością dopasujesz do swojej posesji.

ZAMÓW BRAMĘ

Funkcjonalne bramy przesuwne dla posesji prywatnych. Zapytaj nas o szczegóły.

FACHOWE i SOLIDNE usługi serwisowe okien i drzwi

Montaż NAWIEWNIKÓW OKIENNYCH

Fachowy MONTAŻ: Rolet, Żaluzji oraz Moskitier

+48 601 898 567

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszej pracy? Potrzebujesz porady przed zakupem okien / drzwi / rolet? Zadzwoń do nas!

ZADZWOŃ